X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
Telefon & WhatsApp
+90 (551) 092 95 95

Mobil Uyumlu Web Sitesi

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımMobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil uyumlu web sitesi (responsive web sitesi): web sayfasının hem çözünürlüğü yüksek olan bilgisayarlarda hem de mobil cihazların barındırdığı ekran çözünürlüklerinde görüntülenirken, rahat gezilebilmesi için yapılan web sitesi uygulamasıdır. Mobil uyumlu site, tüm mobil ekranlarda sorunsuz açılabilmelidir. Hangi çözünürlüğe uygun görüntülenecekse o ekran çözünürlüğüne uyumlu olarak biçimlenmesi, içeriğin tam görüntülenmesi ve kullanımı kolay olması oldukça önemlidir. Mobil Uyumlu Site en doğru yapıda kurgulanır, site grafikleri özel olarak dizayn edilirse mobil cihazlarda hızlı ve sorunsuz açılır. İçeriğini doğrudan yansıtan web siteleri değildir. Mobil uyumlu siteler içeriği ile mobile uygun bir içerik sunar ve kullanıcı odaklıdır. 

Web Tasarım Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Farklı büyüklükte keliteli işler yapan ajanslardan teklif alın. Bütçenizi ne kadar yüksek tutarsanız kaliteli ajanslarla çalışma imkanınız o kadar yüksek olur.
  • Yurt içi ve yurt dışı web tasarım sitelerini takip edin. Refesanslarına, yaptıkları işlerin kalitesine bakın.
  • Ajans çalışanları ile aranızdaki uyum çok önemli. Çünkü web tasarım güncelleme ve destek süreçleri ile uzun bir beraberliktir.
  • Yazılım ve Tasarım süreci dışında ajansın SEO deneyimleri çok önemlidir.

Web tasarım firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. 11 yıllık sektör deneyimi, alanında en tecrübeli ve en iyilerden oluşturduğumuz ekibimizle işimizi aşkla yapıyoruz. Referanslarımızı inceleyin:  profesyonel, kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım hizmeti veriyoruz.


Top