X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
Telefon & WhatsApp
+90 (551) 092 95 95

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Pixron® Teknoloji olarak, 2008 yılından bu yana “Veri Barındırma” ve “Yazılım Geliştirme” alanında bir çok kurumsal firmanın arkasındaki çözüm ortağı olduk.

Hosting ve Web Ajansı olmasının yanında, IT Hizmetleri de sunmakta olan Pixron®; Kurumsal firmaların ihtiyacı olan bir çok hizmeti karşılamaktadır. 2008 Yılından bu yana kazanılan tecrübeler ile de beklenenden çok daha hızlı çözümler üretiyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne "Siz müşterilerilerimize özel tasarım ve yazılım" ilkelerinden taviz vermeden faaliyet göstererek size, şirketinize ve markanıza özel web tasarım, yazılım ve mobil projeler üreterek profesyonel çözümler sunuyoruz.

Pixron®; son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak uygulama taleplerinin artışı ile birlikte "Sektörel Proje Geliştirme" ile ilgili bir çok yazılım projesinde ihtisaslaşmış ve bu sektörde "Sektörel Projeler" alanında bir çok çalışmaya imzamızı attık.

Pixron®; Bir site için, alan adı tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımını tamamlayıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütmekteyiz.

Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için kullanırız.

Digiland®, hazır tasarım ve yazılımlarda kısa vadeli çözümler üretmek yerine yenilikçi bir bakış açısıyla her müşteriye özel, istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş web siteleri hazırlıyor ve dolayısı ile mutlu müşteriler elde etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Hosting, Alan Adı, Sunucu, Mail Server ve bir çok sektörde en iyi ve en kaliteli kurumsal hizmetleri sunmayı amaçlıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Sadece kurumlara hizmet veriyoruz çünkü kurumların ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bunu giderebilecek bilgi ve donanıma sahibiz. Tüm müşterilerimiz ile özel olarak ilgileniyor ve tüm sorunlar karşısında hızlı çözümler üretiyoruz.

Bizi daha detaylı tanımak isterseniz ofisimize kahve içmeye bekliyoruz.


Top